www.takeapen.org 29/11/2023 07:48:40
  _search_NORW
Click to send this page to a colleague_send_to_a_friend_NORW
Click to print this page_print_page_NORW

Al-Dura Prøve : Take-A-Pen Eksklusivee fra Paris Retten

En felles Honestreporting & Take-A-Pen prosjekt -  DRAFT - Januar 11, 2008  

 

'Take-A-Pen's Formann, Endre MOZES fra Paris :

Eksklusive: Al-Dura Film som Ha Blitt Åpenbart For Først gang

 

«Etter 7 år til slutt TV Frankrike-2 som ha blitt måttet ha blitt overrakt til juryene den rå filmen bak dets berømt Al-Durrah ikon. Til alle overrasker de overrakte 18 minutter lange stoff bare i stedet for 27 minutter de alltid hadde snakket omtrent - hva er temmelig mistenkelig i seg. Hovedledningen finner fra de 18 minuttene lange film, som jeg sagå sammen med juryene, er at det er ikke enkel å ramme inn som støtter i noe fjern måte Frankrike 2 Charles Enderlins voiceover vurdering som Israelske soldater bevisst drepte gutten - eller ble involveredd i hans død i på en hvilken som helst måte.

Mens jeg talte mange punkt som støtter Philippes Karsentys sikt, at Frankrike 2 filmer ble iscenesatt ; sannsynlig ved Talal Abu Rahma, det eneste øyevitnet Palestinskt cameraman».

 

Begivenhetens betydningen kan ikke bli overvurdert. Det synes at Al-Durra film beviser ikke århundrets verste brutaliteten ved Israel men århundrets størst og den meste libelous løgnen ved detse motstanderer.

 



Copyright © 2001-2010 TAKE-A-PEN. All Rights Reserved. Created by Catom web design | SEO